"Динамо" пройшло "Рейнджерс" у кваліфікації до ЛЧ: з ким далі гратимуть кияни

Рейнджерс - Динамо

Київське "Динамо" на шляху до Ліги чемпіонів здолало вже свого другого суперника, тому до попадання в груповий етап залишився один крок

Матч проти шотландського "Рейнджерс" на виїзді виявився дуже важким для київського "Динамо". Однак незважаючи на це кияни змогли здобути перемогу.

Сайт Новини Pro розповідає, що про це відомо.

Що відомо про успіх киян

Після того, як "Динамо" у другому раунді кваліфікації до Ліги чемпіонів успішно здолало сербський "Партизан", кияни вийшли на більш потужного суперника, яким став шотландський "Рейнджерс" Глазго.

У першому матчі на "Арені Люблін" кияни зіграли унічию 1-1 з шотландцями, пропустивши прикрий гол на останніх хвилинах.

Натомість, у другому матчі гра склалася по-іншому. Суперник отримав вилучення на початку другого тайму, тому кияни залишилися в більшості.

"Динамо" активно тиснуло та під кінець матчу двічі змогло вразити ворота суперника. На 82 хвилині голом відзначився Олександр Піхальонок, на 84 Назар Волошин.

Таким чином, "Динамо" здобуло впевнену перемогу над "Рейнджерсом" з рахунком 2-0, а це означає, що у останньому раунді кваліфікації до Ліги чемпіонів зустрінеться з австрійським "Ред Булл Зальцбург", перший матч – 21 серпня, а друга гра відбудеться 27 серпня.

Австрійська команда у попередньому раунді здолала нідерландський "Твенте". Перший матч закінчився з рахунком 2-1, а другий з рахунком 3-3.

Нагадаємо, раніше ми писали, хто з український спортсменів завоював найбільше медалей на Олімпійських іграх. Також ми повідомляли, як Ольга Харлан стала легендою серед фехтувальників.