Невдалий старт сезону: як "Шахтар" сенсаційно програв "Олександрії"

Олександрія - Шахтар

Донецький "Шахтар" не дуже вдало стартував у сезоні 2024/2025, адже у донеччан вже дві поразки

"Шахтар" та "Олександрія" зіграли прекрасний матч у рамках чемпіонату України з футболу. Команди на двох забили цілих 7 мʼячів.

Сайт Новини Pro розповідає, що відомо про матч.

Як "Шахтар" програв "Олександрії"

Донецький клуб доволі добре розпочав матч проти підопічних Руслана Ротаня. Команда створювала атаки, тому на 16 хвилині вдалося відзначитися голом, а якщо точніше, то автогол у ворота "Олександрії" забив Артем Шабанов.

Далі, донеччани забили другий мʼяч, яким відзначився Дмитро Криськів. Здавалося би, перемога вже була в руках у "Шахтаря", однак далі трапилося те, чого точно ніхто не міг передбачити.

Олександр Філіппов забив гол на 37 хвилині, а Іван Калюжний зрівняв рахунок на 41 хвилині. Таким чином, на перерву команди пішли з нічийним рахунком.

Після перерви, вже на 48 хвилині гравці "Шахтаря" привезли пенальті у власні ворота, яке успішно реалізував Олександр Філіппов. Такий камбек олександрійців вразив всіх, однак далі Філіппов зумів зробити перевагу своєї команди ще більшою та забив 4 гол, таким чином у цьому матчі він відзначився хеттриком.

"Шахтар" опинився у дуже скрутній ситуації, тому підопічні Пушіча намагалися хоча б щось створювати попереду, однак вони спромоглися лише на один забитий гол на 90+5 хвилині. Ним відзначився бразилець Педрінью.

Підсумковий рахунок – 4:3. "Шахтар" вдруге в сезоні зазнає поразки, а Олександрія з трьома перемогами очолює турнірну таблицю Української Премʼєр-ліги.

Нагадаємо, ми писали про те, що Зеленський вручив Усику та Харлан орден Свободи. Також ми повідомляли, як тренер "Челсі" хвалив українського вінгера Мудрика.