Одні з найкращих у світі: як виступали українці на попередніх Паралімпіадах

Паралімпіада

Українська паралімпійська збірна завжди здобуває чималу кількість медалей на змаганнях

Вже невдовзі у Парижі стартують Літні Паралімпійські ігри, де виступатиме 140 українських спортсменів. Наші представники завжди здобувають чималу кількість нагород на таких змаганнях.

Сайт Новини Pro розповідає, як виступала Україна на попередніх Паралімпідах.

Як виступала Україна

Для наших спортсменів Паралімпійські ігри завжди славилися великою кількістю медалей. Наші спортсмени почали свої виступи в 1996 році, тоді вдалося завоювати лише 7 нагород, однак далі ситуація значно покращилася:

Таким чином, для нашої збірної й досі залишається найбільш успішною Паралімпіада у Ріо-де-Жанейро в 2016 році. Тоді, наша команда змогла здобути рекордну для себе кількістю нагород – 117. Серед них була 41 золота медаль, а це дозволило нашій команді посісти третє місце у медальному заліку.

На попередній Паралімпіаді наші спортсмени взяли 98 медалей та посіли шосте місце в таблиці.

До слова, на ігри у Парижі поїдуть 140 спортсменів з України, які представлятимуть "синьо-жовтих" у 17 з 22 можливих видів спорту.

Нагадаємо, ми писали, які досягнення у Андрія Шевченка. Також ми повідомляли, хто з українців вигравав Золоті мʼячі.