Українці продовжують виступи на Паралімпіаді – які медалі здобули спортсмени 1 вересня

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
Українські спортсмени продовжують вдало виступати на Паралімпійських іграх у столиці Франції

Паралімпіада-2024 досить успішно проходить для українських спортсменів, адже представники "синьо-жовтої" збірної демонструють хороші результати. Зокрема, 1 вересня Україна здобула друге золото.

Сайт Новини Pro розповідає, що відомо про медальні здобутки України.

Як виступають українці 1 вересня

Збірна України продовжує виступати на Паралімпійських іграх у Парижі, які проходять з 28 серпня по 8 вересня. Наші спортсмени успішно виступають у багатьох видах спорту.

Зокрема, Роман Полянський у змаганнях з академічного веслування зумів здобути срібну нагороду на дистанції 2000 метрів. Українець по ходу запливу наздоганяв своїх суперників та зумів вийти на другу позицію.

Ще один успіх для "синьо-жовтих" трапився у легкій атлетиці. Оксана Зубковська у змаганнях зі стрибків у довжину змогла максимально успішно виступити та у підсумку здобула золоту нагороду. Це друге золото для нашої національної збірної України на Паралімпіаді.

Михайло Сербін у змаганнях з плавання здобув третє золото для України.

Таким чином, Україна змогла значно покращити свої позиції у медальному заліку, обігнавши збірні, які також мали по дві золоті нагороди (однак, у них значно менше інших медалей).

Нагадаємо, ми писали, на якому місці розташувалася збірна України у медальному заліку 1 вересня. Також ми повідомляли, як Магучіх повторила фірмовий танець "Дедпула".