Хитрий крок від шотландців? Чому гравці "Рейнджерс" вимазали футболки перед матчем з "Динамо"

Таверньє

"Динамо" Київ зіграло другий поєдинок у третьому раунді кваліфікації до Ліги Чемпіонів проти "Рейнджерс"

Київське "Динамо" успішно здолало своїх суперників у матчі кваліфікації до Ліги Чемпонів. Однак, у цьому матчі вдалося помітити доволі цікавий момент.

Сайт Новини Pro розповідає, що трапилося під час поєдинку.

Що сталося у матчі

У поєдинку між київським "Динамо" та шотландським "Рейнджерс" трапився доволі цікавий інцидент. Справа в тому, що деякі гравці цієї команди грали з плямами на футболках.

Багато хто не розумів, що це означає, однак, ймовірно, що футболісти команди з Глазго вимазали свої футболки ментоловою маззю, яка допомагає легше дихати. Таким чином, ця мазь допомогає зняти закладеність носу.

Однак, схоже, що ні Черному, ні Таверньє не допомогла мазь, яку вони нанесли на футболки, адже кияни здобули впевнену перемогу над шотландцями з рахунком 0-2.

Голами у складі київського клубу відзначилися два гравці, що вийшли на заміну у другому таймі – Олександр Піхальонок 82 хвилині та Назар Волошин на 84 хвилині.

Слід зазначити, що в першому таймі команда з Шотландії створювала серйозний тиск на ворота "Динамо". Однак, вже на початку другої половини гри бразилець Джефте отримав вилучення, тому динамівці взяли все в свої руки та перехопили ініціативу.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Віктор Циганков пропустить перший поєдинок "Жирони" у чемпіонаті Іспанії. Також ми повідомляли, як вболівальники "Карпат" підтримували свою команду у першому домашньому матчі.