Паралімпієць Комаров однією дією показав своє ставлення до "нейтрального" росіянина (фото)

Олександр Комаров

У перший день змагань на Паралімпійських іграх, які проходять у Парижі наші спортсмени завоювали 4 медалі

Українці виступали у 8 фіналах з плавання у вечірній сесії змагань на Паралімпіаді у Парижі. При цьому, один з наших спортсменів завоював бронзову нагороду, але відмовився стояти поруч з росіянином на пʼєдесталі.

Сайт Новини Pro розповідає, що про це відомо.

Як Комаров відреагував на росіянина

Український параплавець Олександр Комаров здобув бронзову нагороду у змаганнях з плавання на 200 метрів на спині у класі S5. Однак, срібну нагороду у цій же дисципліні виборов представник країни–агресорки, який виступає під нейтральним прапором Кирило Пульвер.

Українець був розлючений тим, що до топ-3 також потрапив спортсмен з цієї країни, тому під час спільного фото на пʼєдесталі Олександр Комаров відійшов вбік та відмовився фотографуватися разом з представником Росії.

Церемонія нагородження Фото: Скріншот

"Сказав переможцю Франческо Боччардо з Італії, що змушений буду відійти від нього, бо поруч стояв субʼєкт Російської Федерації, нібито нейтральний, але всі ми знаємо, що нейтральність – це лише на папері", – сказав українець.

Також Комаров додав, що він привітав спортсмена з Італії та побажав йому успіху. Після цього, українець відійшов вбік.

В перший день змагань на Паралімпійських іграх Україна завоювала 4 нагороди – 2 срібла та 2 бронзи. Окрім Комарова медалі взяли Гонтар, Пойда та Коль. Станом на зараз наша країна перебуває на 17 сходинці у медальному заліку.

Нагадаємо, ми писали, чи поїде Олег Верняєв на майбутні Олімпійські ігри у Лос-Анджелесі. Також ми повідомляли, що Циганков забив гол та відзначився фірмовим святкуванням