Центральний матч туру: як "Карпати" приймали "Динамо" у Львові (фото)

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
У Львові вчора відбувся матч Української премʼєр-ліги за участю "Динамо" та "Карпат"

Львівські "Карпати" провели черговий поєдинок у рамках Української премʼєр-ліги, прийнявши вдома київське "Динамо". Обидві команди продемонстрували прекрасну гру, однак кияни виявилися сильнішими.

Представник сайту Новини Pro побував на матчі УПЛ та зібрав все найважливіше про гру

Перший тайм

В першому таймі львівʼяни здивували всіх та забили гол вже на першій хвилині зустрічі. Таким чином "леви" вийшли вперед та викликати бурхливу реакцію у вболівальників, яких на матчі було досить багато. Мʼячем відзначився Очеретько.

Гол КарпатГол Карпат Фото: Карпати Львів

Після забитого мʼяча "Карпати" почали грати більше від захисту, кияни, навпаки, тиснули на суперника та створювали численні атаки. Зокрема, слід відзначити небезпечні удари у виконанні Олександра Піхальонка. З перших двох спроб забити не вдалося, однак третій удар став результативним для киян.

Михайленко та ПіхальонокМихайленко та Піхальонок Фото: ФК Динамо Київ

На перерву команди пішли з рахунком 1-1.

Другий тайм

У другому таймі кияни дедалі активніше йшли в атаку, адже підопічні Шовковського прагнули здобути перемогу над львівʼянами.

Вже на 58 хвилині Владислав Ванат вивів свою команду вперед після вдалої атаки. Таким чином, біло-сині змогли відігратися після пропущеного мʼяча на першій хвилині.

Карпати – ДинамоКарпати – Динамо

Далі у поєдинку було чимало спірних моментів, зокрема, скасований гол львівʼян, моменти з можливим пенальті та власне, сам пенальті у ворота "Карпат", яке успішно реалізував Андрій Ярмоленко на 90+2 хвилині.

Таким чином, у напруженому поєдинку київське "Динамо" здобуло перемогу з рахунком 1-3.