Нові перемоги українських спортсменів: хто здобув медалі на Паралімпіаді-2024

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
У Парижі 31 серпня відбувся третій день Паралімпійських ігор, де українці змогли продемонструвати свої вміння

Паралімпійські ігри 2024 року в Парижі тривають, і українські спортсмени знову демонструють свою силу, майстерність та незламний дух, здобуваючи нові медалі для країни. За перші дні змагань Україна вже отримала декілька нагород, і ця тенденція продовжується.

Про це йдеться на офіційному сайті Міжнародного паралімпійського комітету.

Хто зміг здобути першу історичну медаль

Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова стали бронзовими призерами в міксті парного турніру з настільного тенісу (клас XD17). Їхній виступ став справжнім тріумфом, адже це перша в історії України медаль у міксті на Паралімпійських іграх.

Читай також

Дідух і Шинкарьова впевнено подолали суперників з Бразилії у чвертьфіналі, забезпечивши собі вихід у півфінал.

Хоча у півфіналі вони поступилися китайському тандему, бронзова медаль стала вагомим досягненням для української команди.

Які медалі привезуть спортсмени зі штовхання ядра

Володимир Пономаренко та Роман Данилюк показали гарні результати у змаганнях зі штовхання ядра (клас F12), здобувши відповідно срібну та бронзову медалі.

При цьому варто зазначити, що Пономаренко встановив свій особистий рекорд. Спортсмену вдалося штовхнувши ядро на 16,12 метра.

Цей результат підняв його на п’єдестал та приніс Україні чергове срібло.

Яке місце виборов велогонщик

Український велогонщик Єгор Дементьєв здобув срібну медаль в індивідуальній гонці переслідування на 4000 метрів у класі C5 на велотреку. Це перша нагорода України в цьому виді змагань.

Які ще медалі завоювали українці на Паралімпійських іграх 2024 року

Українські параатлети активно здобувають медалі на Паралімпійських іграх у Парижі. 30 серпня українці завоювали кілька нагород.

Ірина Щетнік встановила новий світовий рекорд у стрільбі з пневматичної гвинтівки, але посіла четверте місце у фіналі.

Владислав Білий здобув срібло у метанні списа (клас F38), а Олександр Комаров виграв золото на дистанції 100 метрів вільним стилем.

У перший день змагань українці вибороли чотири медалі у плаванні: срібло здобули Антон Коль (клас S1) і Ірина Пойда, а бронзу – Анна Гонтар та Олександр Комаров.

Раніше ми повідомляли, хто боровся за медалі на Паралімпіаді 29 серпня.. Також пропонуємо дізнатися, як паралімпієць Комаров однією дією показав своє ставлення до "нейтрального" росіянина.