Розпал сезону в УПЛ: як "Рух" розтрощив "Зорю" та інші результати дня (відео)

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
В Українській Премʼєр-лізі виступають одразу дві львівські команди, які зараз перебувають у хорошій формі

25 серпня львівський "Рух" приймав на домашньому стадіоні луганську "Зорю" та здобув дуже впевнену перемогу. Господарі змогли забити у ворота луганчан цілих 3 мʼячі.

Сайт Новини Pro розповідає, що відомо про матч.

Як зіграв "Рух"

Львівський "Рух" провів дуже впевнений поєдинок проти суперника з Луганська. Команда домінувала протягом матчу та створювала чималу кількість моментів. Однак, на старті зустрічі львівʼяни не змогли реалізувати пенальті.

Через декілька хвилин Карабін відзначився першим голом. Далі, був другий забитий мʼяч, яким відзначився Руніч.

Фінальну крапку у цьому поєдинку поставив нападник львівської команди Ігор Краснопір, який забив третій гол на 60 хвилині. Таким чином, "Рух" реабілітувався після невдалого матчу проти черкаського "ЛНЗ" та здобув впевнену перемогу.

Наступний поєдинок жовто-чорні проведуть у пʼятницю. Вдома вона прийматимуть футбольний клуб "Інгулець" з Петрового.

Як зіграли інші команди

У 4 турі УПЛ житомирське "Полісся" розгромило 4-0 "Оболонь". Також, свій поєдинок провели і бронзові призери чемпіонату України 2024/2024 "Кривбас". Вони зіграли унічию 1-1 на домашній арені. Додамо, що 24 серпня донецький "Шахтар" сенсаційно поступився "Олександрії" з рахунком ок 4-3. Тому, зараз підопічні Руслана Ротаня лідирують у турнірній таблиці.

Нагадаємо, ми писали, як українські спортсмени знову підкорили Діамантову лігу. Також ми повідомляли, як Арман Дюплантіс добився успіху у стрибках з жердиною.