Третє золото та інші нагороди – на якому місці Україна в заліку Паралімпіади

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
Україна продовжує виступати на Параолімпійських іграх, які проходять у Парижі з 28 серпня до 8 вересня

Збірна України демонструє хороші результати на Паралімпіаді-2024 у Парижі, адже наші спортсмени змогли завоювати чималу кількість медалей. При цьому, "синьо-жовті" також піднялися у турнірній таблиці

Сайт Новини Pro розповідає, який вигляд має залік Паралімпіади 2 вересня.

Медальний залік Паралімпіади

2 вересня Україна змогла завоювати чималу кількість нагород, тому зараз наша національна збірна входить до топ-11.

11. Україна – 3 + 10 + 14.

На жаль, Україна поки що розташовується на 11 місці лише через малу кількість золотих нагород, адже їх у нашої збірної поки що лише 3. Однак, якщо брати до уваги загальну кількість медалей, то тут Україна займає третє місце з показником 27 нагород.

Золоті медалі у складі нашої національні збірної 2 вересня завоювали Оксана Зубковська у змаганнях зі стрибків у довжину, а також Михайло Сербін у змаганнях з плавання (при цьому, йому навіть вдалося встановити світовий рекорд).

Нагадаємо, ми писали про виступи українців на Паралімпіаді 1 вересня. Також ми повідомляли, як виглядає медальний залік 1 вересня.